• Trollhättan semesterstängt v.29-31
  • Malmö ej semesterstängt

Vad gäller ditt ärende?
Vi vill göra det enkelt för dig att få hjälp snabbt!
Beroende på ditt ärenden hittar du några alternativ nedan.

Vad kan vi hjälpa dig med idag?

 

Teknisk support?

Maila oss på: support@fortiva.se

 

Order?

Maila oss på: order@fortiva.se

 

Frågor?

Maila oss på: info@fortiva.se

 

Kontakta Personal

Klicka här!

Det går givetvis också bra att kontakta oss via telefon: 010-121 91 00
 
Adress:
Fortiva AB
Höjdrodergatan 22
212 39 Malmö

Här finns vårt Team, från norr till söder

Skärande verktyg


Alfred Jönsson – Eksjö

010-121 91 69, alfred.jonsson@fortiva.se

 

David Berg – Lidköping
010-121 91 53david.berg@fortiva.se

 

Fredrik Axelsson – Vetlanda
010-121 91 63, fredrik.axelsson@fortiva.se

 

Henrik Bygdén – Skellefteå
010-121 91 65, henrik.bygden@fortiva.se

 

John Sköller – Skara
010-121 91 23, john.skoller@fortiva.se

 

Lennart Alvarsson – Varberg
010-121 91 62, lennart.alvarsson@fortiva.se

 

Niclas Larsson - Emmaboda
+46-733 98 05 09, niclas.larsson@fortiva.se

 

Patrik Östberg– Arboga
010-121 91 61, patrik.ostberg@fortiva.se

 

Richard Rosendal – Kolsva
010-121 91 68richard.rosendal@fortiva.se

Staffan Hill – Karlskoga
010-121 91 66, staffan.hill@fortiva.se

Stefan Olofsson – Älmhult
010-121 91 67, stefan.olofsson@fortiva.se

Kapande verktyg

Per-Åke Johansson – Sandviken
010-121 91 93, per-ake.johansson@fortiva.se

Pontus Holmsten – Hedemora
010-121 91 96, pontus.holmsten@fortiva.se

Stefan Landberg – Lidköping
010-121 91 92stefan.landberg@fortiva.se

 

Fortiva karta